Блог

Як додати українську мову на сайт і не втратити трафік з пошуку

Development
23 червня 2022
Read time: 1 хвилина

Питання додавання української мови на сайт, та і взагалі створення мультимовних сайтів, наразі одне із найбільш актуальних для українського бізнесу.

З 16 липня 2022 року починає діяти норма закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” щодо накладення штрафів на власників бізнесу у яких не просто немає україномовної версії сайту, але і вона не встановлена по замовчуванню, тобто не є основною при відкриванні сайту.

Як мінімізувати склікування в пошуковій рекламній кампанії Google Ads. Офіційна рекомендація фахівців Google

Insights
07 червня 2021
Read time: 1 хвилина

Склікування оголошень в рекламних кампаніях Google досить поширене явище, незважаючи на постійне вдосконалення алгоритмів, які повинні мінімізувати це явище.
У рекламному кабінеті Google Ads можна вивести в звіт дані про недійсних взаємодіях і кліки.

недействительные клики

Як виключити регіон Крим з показів в Google Ads для України. Офіційна рекомендація від підтримки Google

Insights
04 червня 2021
Read time: 2 хвилини

У нашу студію звертаються багато клієнтів з проханням оптимізувати витрати по рекламній кампанії в Google Ads. Одним з таких шляхів є виключення неефективних регіонів показів рекламних оголошень.
Особливі труднощі виникають у виключенні регіону Крим для рекламодавців з України, який в рекламному кабінеті не можна вибрати в якості виключного місця положення.

Можливі варіанти, які частково вирішують проблему:

PWA - сучасний тренд для інтернет-сайтів в 2020 році

Development
09 березня 2020
Read time: 2 хвилини

Популярність мобільних пристроїв привела до того, що зараз всі компанії роблять свої сайти адаптивними, це означає, що вони автоматично підлаштовуються під тип пристрою, який використовується відвідувачем. Багато компаній також запустили свої власні нативні мобільні додатки, тому що в той час вони могли бути зроблені швидше і більш багатофункціональними, ніж адаптивні веб-сайти.
Остання тенденція – поєднання адаптивних сайтів і нативних додатків.

Кампанії Google Shopping для реклами послуг: чи можливо це?

Insights
17 лютого 2020
Read time: 2 хвилини

Торгові рекламні кампанії (google shopping), які Google презентував кілька років тому, вже приносять до 70% лідів в загальній структурі контекстної реклами на ринках США і Європи. В Україні цей тип РК прийшов лише в другій половині 2018 року. За цей час торгові рекламні кампанії активно набрали обертів і в частині товарних ніш вже обійшли по ефективності пошукову і медійну рекламу.

In-House відділ або маркетингова агенція, що краще підійде для вашої компанії

Management
01 грудня 2019
Read time: 7 хвилин

У певний період розвитку будь-якого сучасного бізнесу виникне неминуче питання створювати свій відділ інтернет-маркетингу або скористатися послугами спеціалізованої агенції. Однозначно відповісти на це питання досить складно, так як це залежить від безлічі факторів, безпосередньо пов'язаних з розміром і специфікою вашого бізнесу, і від того, як ви збираєтеся розвивати його в майбутньому.
Для початку розберемося в основних відмінностях між внутрішньою командою і агенцією.

Ефективне використання рекламної кампанії Call-Only для інтернет-магазинів

PPC
28 листопада 2019
Read time: 6 хвилин

Call- Only ідеально підходить для реклами сервісів і послуг, які вимагають швидкого вирішення проблеми. Найпоширеніші кейси – виклик евакуатора, замовлення таксі, консультація юриста або виклик домашнього майстра.
При цьому даний тип Google Ads кампанії рідко зустрінеш в рекламі інтернет-магазинів, що на наш погляд не зовсім заслужено. Адже відвідувачі, яким реально потрібен дзвінок для консультації по товару в результаті є одними з найбільш перспективних покупців.